Porównywarka CHF

Porównywarka CHF – wszystko, co warto o niej wiedzieć

Wszystkie okoliczności, jakie aktualnie składają się na obraz spraw frankowych, są przytłaczająco niekorzystne dla sektora bankowego, a niemal w 100% sprzyjające kredytobiorcom. Jeszcze rok temu banki gremialnie składały skargi kasacyjne, które sądy efektywnie odrzucały, a w końcu ich w ogóle nie miały zamiaru rozpatrywać. Jeszcze do niedawna banki próbowały walczyć z frankowiczami orężem w postaci żądania wynagrodzenia za korzystanie z udzielonego im kapitału. Wyrok TSUE definitywnie wytrącił bankom to narzędzie z rąk. Dzisiaj próbują one podnosić temat waloryzacji. Zaczęły też przekonywać, że proces frankowy może trwać nawet kilkanaście lat, w związku z czym nadal forsują niekorzystne dla frankowiczów ugody. W sukurs frankowiczowi może przyjść jednak porównywarka CHF.

W takiej ponurej atmosferze czasem trudno podjąć słuszną decyzję o pozwaniu banku. Bijemy się z myślami i zastanawiamy czy rzeczywiście uda się nam uwolnić od umowy frankowej nasyconej niekorzystnymi zapisami. Dlatego też warto zwrócić się do doświadczonej i skutecznej kancelarii frankowej. Jak ją znaleźć, jak podjąć współpracę z partnerem, który zaoferuje dobre warunki? Sprawdź możliwości porównywarki CHF. Zobacz jak ona działa? Poznaj jej zalety, przekonaj się o tym, że uzyskasz dostęp do najlepszych specjalistów, najskuteczniejszych w Polsce kancelarii frankowych.

Pamiętaj

Współpracujemy tylko ze specjalistycznymi kancelariami, które sprawdziliśmy zarówno pod kątem oferty jak i ich kompetencji.

W jaki sposób działa porównywarka frankowa?

Jest to narzędzie zoptymalizowane tak, by ułatwiało znalezienie kancelarii frankowej, która będzie najlepiej odpowiadała naszym potrzebom. A cała przygoda z tym rozwiązaniem zaczyna się od wprowadzenia podstawowych informacji dotyczących kredytu we frankach szwajcarskich. Te dane pomogą określić, które kancelarie prawnicze są najbardziej kompetentne w odzyskiwaniu nadpłaconych rat dla twojego rodzaju umowy:

Należy więc podać:

  • nazwę banku, z którym masz umowę kredytową w CHF,
  • wysokość zaciągniętego kredytu w CHF,
  • datę uruchomienia kredytu lub datę podpisania umowy,
  • walutę, w której otrzymałeś kredyt w CHF,

Te informacje pozwolą wyłonić kancelarie, które mają doświadczenie i skuteczność w odzyskiwaniu nadpłaconych rat związanych z twoją umową kredytową.

Zgłoszenie kontaktowe i preferencje dotyczące oferty są kluczowe dla dokładnego dopasowania kancelarii frankowych. Im dokładniejsze będą te dane, tym lepsze oferty zaprezentuje porównywarka. Poniżej znajdziesz istotne elementy do wypełnienia:

  • Lokalizacja: Wskazanie swojego województwa pomoże nam znaleźć kancelarie pracujące blisko ciebie.
  • Kryteria wyboru: Podanie swoich priorytetów przy wyborze kancelarii pomoże nam zrozumieć, co dla Ciebie jest najważniejsze.
  • Dane kontaktowe: Pozwolą nam skontaktować się z tobą w celu przekazania informacji o wynikach analizy oraz omówienia wyboru kancelarii. Nasz ekspert, opierając się na tych kryteriach, zaproponuje najlepsze opcje, które odpowiadają optymalnie twojej sprawie.

W tej fazie masz dwie opcje do wyboru. Jeśli zależy Ci na dokładnej analizie swojego kredytu CHF, możesz otrzymać szczegółową analizę prawno-finansową twojej umowy w formie pliku PDF (wybierając „Przeprowadź szczegółową analizę”). Alternatywnie, możesz przejść bezpośrednio do porównywarki ofert kancelarii frankowych (wybierając „Kontynuuj”).

Na bazie dostarczonych danych, porównywarka CHF prezentuje najlepsze, gotowe do podjęcia współpracy kancelarie specjalizujące się w sprawach frankowych. Jeśli chcemy dowiedzieć się nieco więcej na temat tej czy innej kancelarii wystarczy kliknąć odpowiedni przycisk. Możliwe jest również posortowanie kancelarii według kryteriów, takich jak:

  • najniższa opłata wstępna,
  • całkowity koszt sprawy,
  • liczba wygranych spraw,

Możesz wybrać do trzech kancelarii frankowych. Aby dokonać wyboru, zaznacz pole wyboru danej kancelarii na zielono i użyj przycisku „POTWIERDŹ WYBÓR”, który znajdziesz w wysuwanym menu po lewej stronie.

Jakie są zalety takiego narzędzia jak porównywarka CHF?

Jedną z podstawowych zalet tego narzędzia jest to, że otrzymujemy dostęp do kilkunastu sprawdzonych, mających setki wygranych spraw frankowych na koncie kancelarii CHF. Ich skuteczność można zweryfikować, mamy możliwość sprawdzenia jacy radcowie czy prawnicy pracują w tej, czy innej kancelarii frankowej. Poza tym, jak już sama nazwa wskazuje, możemy te podmioty prawne porównać. Sprawdzić, która oferta bardziej nam odpowiada. Nie musimy też szukać kontaktu, bo trzy wybrane przez nas kancelarie skontaktują się z nami same. I co jest niezwykle istotne to narzędzie jest całkowicie bezpłatne, a mimo to mamy dostęp do konsultanta, które wspiera frankowiczów na każdym etapie procesu — od samego wyboru kancelarii, przez wyjaśnienie zawartości umowy i jej analizy.

Masz możliwość skorzystania z bezpłatnej analizy swojej umowy frankowej

To kolejny argument, który stoi po stronie plusów porównywarki CHF. Porównywarka kancelarii frankowych umożliwia również przeprowadzenie szczegółowej analizy umowy kredytowej w CHF. Ta analiza pozwala uzyskać informacje na temat nadpłacanych rat, możliwych scenariuszy rozwiązania sprawy oraz potencjalnych korzyści wynikających z wygranej wraz z odsetkami.

Do jakich kancelarii frankowych zyskujesz dostęp w porównywarce frankowej?

Są to kancelarie o wysokiej skuteczności, które łącznie mają tysiące wygranych spraw frankowych i obsługują tysiące klientów. Aktualnie porównywarka CHF to zasób już ponad 200 ofert od kilkunastu kancelarii. Kredytobiorcy zyskują więc natychmiastowy dostęp do szerokiego zakresu propozycji współpracy, które będą dokładnie odpowiadały indywidualnym potrzebom. Jest to więc skuteczne narzędzie dla tych osób, które związane są z bankami nieuczciwymi umowami i które chcą spokojnie i sprawnie przejść proces sądowy.

Porównywarka CHF – fakty i mity

W sieci nie brakuje jednak informacji, które próbują wprowadzić w błąd frankowiczów poszukujących najlepszego rozwiązania dla rozwiązania swojej sprawy frankowej. Z jakimi mitami na temat porównywarek można się spotkać:

# porównywane oferty nie opierają się na jakichkolwiek obiektywnych danych – MIT

PRAWDA – Ten argument jest pozbawiony sensu. Dane, jakie otrzymuje frankowicz są wyjątkowo mocne. Po wprowadzeniu dokładnych informacji użytkownik otrzymuje zestawienie kancelarii, może więc z powodzeniem sprawdzić, jakie dana kancelaria odnosi sukcesy na polu walki z bankami. Są to znane marki prawne, w których pracują świetni specjaliści, doskonale poruszający się w zagadnieniach związanych z umowami frankowymi, co również można dość szybko zweryfikować.

# porównywarka to płatna reklama dla niedoświadczonych prawników – MIT

PRAWDA – Wszystkie kancelarie współpracujące z porównywarką to zweryfikowani partnerzy. Ich nazwy są dostępne i można łatwo sprawdzić jak dany podmiot pracuje, kto składa się na jej zespół. Wszystko jest transparentne, a pracujący w kancelariach prawnicy to doświadczeni fachowcy mający już dziesiątki wygranych spraw frankowych za sobą.

# sprawy prowadzone są przez nisko opłacanych studentów lub praktykantów – MIT

PRAWDA – Wprawdzie linia orzecznicza jest dzisiaj już mocno ugruntowana, to renomowane kancelarie nie pozwolą sobie na niskiej jakości obsługę swoich klientów. Do tych spraw delegowani są doświadczeni adwokaci, którzy mają nie tylko ułatwić drogę do unieważnienia umowy frankowej, ale też wesprzeć klientów w spokojnym przejściu przez cały proces. Tylko obeznani we frankowej tematyce specjaliści mogą to zagwarantować.

# brak stałego monitorowania sprawy – MIT

PRAWDA – Kancelarie współpracujące z porównywarką CHF nie ograniczają się do takich działań jak napisanie pozwu i reprezentacja frankowicza na sądowym posiedzeniu. Prowadzący sprawy frankowe adwokaci na bieżąco monitorują przebieg takiego procesu, dbają o przygotowanie w odpowiedni sposób wszelkich wniosków. Prowadzą klienta przez sądy I i II instancji.

Pamiętaj
Wszystkie kancelarie frankowe współpracujące z porównywarką w CHF są zweryfikowane. A ich statystyki będą dostępne zaraz po zalogowaniu się na portalu, dzięki można podejrzeć ich listę wyroków.

Określanie porównywarki CHF jako tej, która mami klienta tanimi ofertami jest zwyczajnie nieuczciwe. Fakty są takie, że kancelarie, do których frankowicz zyskuje dostęp to często podmioty poruszające się na prawnym rynku od wielu lat, zaangażowane w sprawy frankowe, mające na koncie już setki takich spraw wygranych i zrzeszające najlepszych prawników.

kancelaria frankowa

Znajdź SWOJĄ
kancelarię frankową